06.12.2014. 11:27
Ar vārtu guvumu Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā piektdien izcēlies latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, tādejādi palīdzot viņa pārstāvētajai Jūtikas «Comets» komandai regulārā čempionāta mačā ar 5:4 (1:0, 2:3, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēt Sanantonio «Rampage» hokejistus.

Ķēniņš ar rezultatīvu raidījumu atzīmējās 22.minūtē, izvirzot «Comets» vadībā ar 2:0.

Kopumā latvietis šajā cīņā pamanījās veikt piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīt pozitīvu lietderības koeficientu +2, kas bija dalīts labākais rādītājs komandā.

Ķēniņš šīs sezonas 22 maču laikā guvis piecus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +8.

Kā zināms, 23 gadus vecais Ķēniņš pagājušā gada vasarā noslēdza divu gadu līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Vankūveras «Canucks». Iepriekšējo sezonu viņš pavadīja, izīrēts savai pēdējo gadu komandai Cīrihes «ZSC Lions», ar kuru kļuva par Šveices čempionu, bet šosezon sācis cīņu par vietu Ziemeļamerikas spēcīgākajā līgā.

Tikmēr uzvaru rezultatīvā cīņā izcīnījusi latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas «Crunch» vienība, kas savā laukumā ar 6:5 (5:0, 0:3, 1:2) uzvarēja Hartfordas «Wolf Pack».

«Crunch» hokejisti pirmajā periodā pamanījās gūt piecus vārtus un izvirzīties vadībā ar 5:0, taču līdz noslēdzošās trešdaļas sākumam «Wolf Pack» četrus vārtus atguva, kas no jauna ļāva iesaistīties cīņā par uzvaru. Tiesa, panākt sāncenšus viņiem tā arī neizdevās.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 30 no 35 pretinieku metieniem.

Gudļevskis šosezon piedalījies 11 spēlēs, kuru laikā izcīnījis septiņas uzvaras. Viņš katrā no mačiem vidēji ielaidis 3,24 ripas un atvairījis 89,2% pretinieku metienu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa