23.06.2015. 08:36

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ķēniņa alga sezonā būtiski neatšķirsies no NHL noteiktā minimuma - 575 000 ASV dolāru (510 000 eiro). Vienvirziena līguma nosacījumi paredz, ka hokejistu nevar nosūtīt spēlēt fārmklubā.

"Canucks" ģenerālmenedžeris Džims Benings uzsvēra, ka 24 gadus vecais Ķēniņš pagājušajā sezonā sevi apliecināja kā NHL gatavs hokejists, kurš spēj pilnvērtīgi spēlēt.

"Viņš [Ķēniņš] parādījās un pirmajās trijās nedēļās bija patiešām labs. Viņš deva komandai fiziskas spēles akcentu un nopelnīja dažus punktus," sacīja Benings. Kluba ģenerālmenedžeris atzina, ka vēlāk Ķēniņa sniegums "izlīdzinājās", taču sezonas beigas latvietis aizvadījis labi.

"Viņš atsāka spēlēt tā, kā spēj, un ilgstoši bija labs. Mēs jūtam, ka viņš ir gatavs būt pilna laika NHL spēlētājs un sagaidām, ka viņš būs komandas daļa nākamajā sezonā," piebilda Benings.

Ķēniņš aizvadītajā regulārajā sezonā, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 30 spēlēs guva četrus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles. Sezonu Ķēniņš sāka "Canucks" fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL). Līgumu ar Ķēniņu Vankūveras klubs parakstīja 2013.gada jūlijā.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties