29.03.2015. 09:59
Aktīvu sniegumu sestdien demonstrēja latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, bet viņa pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda NHL regulārā turnīra mājas spēlē ar 3:4 papildlaikā atzina Dalasas Stars pārākumu.

Vēl spēles vidū Cancuks bija vadībā ar 2:1, bet trešajā periodā pēc diviem Stars hokejistu gūtajiem vārtiem jau nonāca iedzinējos - 2:3. Pusotru minūti līdz mača beigām mājinieki tomēr izrāva neizšķirtu, bet papildlaikā uzvaru Stars nodrošināja Džons Klingbergs. Uzvarētājiem divi (1+1) rezultativitātes punkti Taileram Seginam, bet Canucks rindās to pašu paveica Radims Vrbata.

Ķēniņš uz ledus pavadīja tieši 11 minūtes, veicot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un tiekot pie neitrāla lietderības rādītāja. Latvieša kontā arī trīs spēka paņēmieni. Pie rezultaticitātes punktiem Ronalds nav ticis jau sešās spēlēs pēc kārtas. Šosezon Ķēniņam 24 mačos 11 (3+8) punkti un +1 lietderības rādītājs, kā arī sešas soda minūtes.

Canucks ar 91 punktu 75 spēlēs ieņem 6.vietu Rietumu konferencē, bet savā Klusā okeāna divīzijā ir otrie. Regulārajā turnīrā komandai atlikušas tikai septiņas spēles, nākamā no tām jau pirmdien Sentluisā pret spēcīgo Blues vienību.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222