02.12.2013. 14:57
Šveices NLA (spēcīgākā līga) kluba Cīrihes "Lions" uzbrucējs Ronalds Ķēniņš 29.novembra spēlē ar "Lugano" iedzīvojies žokļa lūzumā, tādējādi hokejistam bez spēlēšanas nāksies iztikt divas līdz četras nedēļas.

29.novembrī Ronalds Ķēniņš un Cīrihes "Lions" aizvadīja kārtējo Šveices NLA turnīra spēli, spēkojoties ar 19 gadus vecā vārtsargs Elvja Merzļikina pārstāvēto "Lugano".

Ķēniņš un viņa komandas biedri izcīnīja uzvaru ar 2:0, bet Latvijas uzbrucējam kādā no spēles epizodēm pa seju trāpīja "Lugano" kapteiņa Stīva Hirši metiens. Rezultātā Ķēniņam ir konstatēts žokļa lūzums, un "Lions" nāksies bez Latvijas hokejista palīdzības iztikt divas līdz četras nedēļas.

25 spēlēs šosezon Ķēniņš ir ticis pie 16 (5+11) punktiem, kas "Lions" sastāvā ir septītais labākais rādītājs. Cīrihes hokejisti turnīra tabulā ieņem trešo vietu, par četriem punktiem atpaliekot no līdervienības "Fribourg".

Izmantotie resursi:ZSC Lions: Welcome to the official Site of...nachrichten.ch - Abstimmungskampf zur...Daily, kafejnīca Elizabetes 20, Rīga, LV-1050
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties