14.03.2014. 00:33
Šveices Nacionālajā līgā turpinās izslēgšanas spēles, un tajās sauso zaudējumu cietusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas "Servette", bet Ronalda Ķēniņa "Lions" pēcspēles metienos panākusi izlīdzinājumu savā sērijā. Savukārt Somijas "Meesti" līgā (pēc spēka otrā Somijā) ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli izcēlies Elvijs Biezais.

Sērijas otrās spēles aizvadījuši vairāki Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi. Kaspara Daugaviņa „Servette” ar 0:3 piekāpusies Elvja Merzļikina „Lugano”, tiesa, jaunais latviešu vārtsargs šim mačam nebija pieteikts. Pārāk veiksmīga spēle nebija arī Daugaviņam, kurš punktus, tāpat kā visa komanda, neguva, un sērijā šobrīd neizšķirts 1:1.

Ronalda Ķēniņa „Lions” mača pret „Lausanne” tikai 59. minūtē izrāva pagarinājumu (2:2). uzvarētāju noskaidrot neizdevās arī 20 minūšu garajā pagarinājumā, bet pēcspēles metienos „Lions” izrādījās pārāka ar 3:2, un ar šādu rezultātu uzvarēja arī spēlē, panākot neizšķirtu sērijā (1:1).

Savukārt vārtsargs Ivars Punnenovs palika „Lakers” rezervē otrajā spēlē par izkrišanu no Nacionālās līgas. Viņa komanda ar 0:3 piekāpās „Biel”

Tamperes „Ilves” šodien ar 1:4 piekāpās „Lukko”, tādējādi sarežģījot savu cīņu par vietu „Liiga” izslēgšanas spēlēs. Roberts Jekimovs sastāvā nebija iekļauts.

Savukārt Elvijs Biezais izcēlies ar uzvaras vārtu guvumu Somijas otrās līgas kluba „Jokipojat” rindās, sekmējot tā uzvaru ar 5:2 pār „KooKoo”. Biezajam arī rezultatīva piespēle ceturto vārtu guvumā. Abas komandas šobrīd aizvada „play-off” sēriju līdz četrām uzvarām, kurā ir neizšķirts 1:1. „Jokipojat” sastāvā bija iekļauts arī Raimonds Vilkoits un Miks Lipsbergs, no kuriem pirmais atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Trešo zaudējumu cīņā par Čehijas ceturtdaļfinālu cietu Līberecas „Bili Tygri”, kura ar 2:6 piekāpās Vītkovices „Steel”. Koba Jass laukumā pavadīja tikai divarpus minūtes, un šis zaudējums viņa komandai nozīmē Ekstralīgas sezonas galu. Jass šosezon piedalījās 33 spēlēs, gūstot sešus punktus (5+1).

Izmantotie resursi:SJL TilastopalveluHokej.cz - Kompletní výsledkový a zpravodajský...National League