27.03.2015. 07:27
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēlē piedzīvoja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» komanda.

• Ķēniņam 8 spēka paņēmieni; «Canucks» svin trešo uzvaru pēc kārtas 2015. g. 25. marts
  • «Canucks» bez Ķēniņa pārspēj «Coyotes» 2015. g. 23. marts

Aizvadītajā mačā «Canucks» ar rezultātu 1:4 savā laukumā kapitulēja Kolorādo «Avalanche» vienībai.

Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, pielietoja divus spēka paņēmienus, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jāpiebilst, ka Ķēniņa noraidījuma laikā «Avalanche» guva savus trešos vārtos, panākot 3:0.

Uzvarētāju labā ar 1+1 izcēlās Alekss Tangejs un Gabriels Landeskogs. Tikmēr goda vārtus mājinieku labā guva aizsargs Janiks Vēbers.

Rietumu konferences kopvērtējumā «Canucks» ar 90 punktiem 74 mačos ieņem sesto pozīciju.

Tikmēr citā NHL spēlē bez traumētā Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona kārtējo neveiksmi piedzīvoja Bufalo «Sabres» komanda, kas ar rezultātu 3:4 pagarinājumā piekāpās Arizonas «Coyotes» vienībai.

NHL Austrumu zonā «Sabres» ar 48 punktiem 74 cīņās atrodas pēdējā 16.vietā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222