20.04.2015. 06:59

, LSM.LV - Sports

Ķēniņš nepilnas divarpus minūtes pirms spēles beigām asistēja Janikam Hansenam, kurš samazināja rezultāta starpību līdz 2:4. Laukumā Ķēniņš bija 10 minūtes (9:40), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pirmās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 1:1, taču turpinājumā pārliecinošāk nospēlēja mājinieki, vēl līdz pārtraukumam atgūstot vadību, bet trešajā periodā nostiprinot pārsvaru ar vēl diviem iemestiem vārtiem.

Konferences pusfinālu sasniegs komanda, kas sērijā gūs četras uzvaras. Ceturtā spēle sērijā risināsies Kalgari otrdien.

Citās pirmās kārtas spēlēs svētdien Austrumu konferencē Monreālas "Canadiens" viesos ar 2:1 pagarinājumā uzveica Otavas "Senators" vienību un sērijā panāca jau 3:0 pārsvaru. Vašingtonas "Capitals" izbraukumā pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Ņujorkas "Islanders" hokejistiem, kas sērijā nonāca zaudētājos ar 1:2. Savukārt Rietumu konferences spēlē Čikāgā "Blackhawks" ar 4:2 bija pārāki par Nešvilas "Predators" un sērijā panāca 2:1.

Ķēniņš regulārajā sezonā, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 30 spēlēs guva četrus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles. Savukārt trijās spēlēs izslēgšanas turnīrā viņa rēķinā ir pa vieniem vārtiem un rezultatīvai piespēlei.