06.11.2014. 09:22
Uzvaru Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta trešdienas spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jūtikas «Comets» komanda.

• Ķēniņam rezultatīva piespēle AHL mačā 2014. g. 1. novembris
  • Ķēniņam divi vārti un otrās zvaigznes tituls! 2014. g. 25. oktobris

Aizvadītajā spēlē «Comets» komanda ar rezultātu 1:0 apspēlēja Binhemtonas «Senators» vienību.

23 gadus vecais Ķēniņš otrās trešdaļas 14.minūtē dūres izvicināja ar Žanu Gabrielu Pežo. Par šo kautiņu latvietis saņēma septiņas soda minūtes, bet kanādietis tika noraidīts uz 17.minūtēm.

Ķēniņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šīs sezonas 9 AHL čempionāta cīņās Ķēniņš atzīmējies ar 2 precīziem metieniem, 1 rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ar 18 punktiem 11 spēlēs «Comets» ieņem pārliecinoši pirmo vietu Rietumu konferencē.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]