25.03.2015. 09:41

Lai gan otrā perioda ievadā Canucks vēl atradās iedzinējos ar rezultātu 0:2, turpinājumā laukuma saimnieki guva piecus bezatbildes vārtus, nodrošinot panākumu. Canucks rindās divus vārtus guva Radims Vrbata, kuram arī rezultatīva piespēle - čehs pelnīti tika atzīts par mača labāko. Tāpat trīs (1+2) punkti arī komandas kapteinim Henrikam Sedīnam, bet viņa dvīņubrālis daniels izdarīja divas piespēles. Edijs Laks mājinieku vārtos tika galā ar 26 pretinieku metieniem.

Ķēniņš 13:09 minūtēs uz ledus bez jau minētajiem astoņiem spēka paņēmieniem izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem.

Šī bija Ķēniņa 22.spēle pasaules spēcīgākajā hokeja līgā. Šo maču laikā viņš iekrājis 11 (3+8) rezultativitātes punktus un pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Canucks ar 90 punktiem ieņem 6.vietu Rietumu konferencē. Komanda uzvarējusi trīs spēlēs pēc kārtas un septiņās no pēdējām desmit. Nākošais mačs ceturtdien savā laukumā pret Kolorado Avalanche.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa