31.10.2017. 23:15

''ZSC Lions'' izdevās itin labs spēles sākums, jau devītajā minūtē izvirzoties vadībā ar 1:0. Pēc tam ilgāku laiku rezultāts uz tablo nemainījās, un trešās trešdaļas ievadā Notingema izlīdzināja rezultātu (1:1). 46. minūtē Romans Viks atkal sniedza pārsvaru mājiniekiem (2:1), bet desmit minūtes vēlāk svarīgus vārtus, domājot par atbildes spēli, guva Fredriks Petersons - 3:1.

Ronalds Ķēniņš spēlēja savas komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā, taču pie rezultativitātes punktiem nespēja tikt. Latvijas uzbrucējs atzīmējās ar divām soda minūtēm otrajā periodā, diviem metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu un lietderības koeficientu plus viens.

Uzvarētāju Čempionu līgas astotdaļfinālā noskaidros divu spēļu summā. Šveices augstākās līgas komanda no Cīrihes uz Notingemu dosies pēc nedēļas, 7. oktobrī spēli viesos pret ''Panthers'' uzsākot pulksten 21:00.