10.04.2015. 07:30
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas mačā izcīnīja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» komanda.

• Ķēniņa pārstāvētā «Canucks» iekļūst Stenlija kausa izcīņā 2015. g. 8. aprīlis
  • Ķēniņam -1; «Canucks» pēcspēles metienos pārspēj «Kings» 2015. g. 7. aprīlis

Aizvadītajā mačā «Canucks» ar rezultātu 5:0 saplosīja Arizonas «Coyotes» vienību.

Ķēniņš vārtus guva otrās trešdaļas septītajā minūtē, panākot 2:0 «Canucks» komandas labā. Latvijas hokejists ar precīzu metienu nebija izcelies 21 spēli pēc kārtas.

Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju labā ar trīs rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Aleksandrs Edlers, bet divus vārtus guva Janiks Vebers.

Šīs sezonas 29 NHL cīņās Ķēniņš guvis 4 vārtus, izdarījis 8 rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -1.

«Canucks», kas jau nodrošinājuši vietu izslēgšanas mačos, ar 99 punktiem 81 mačā atrodas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa