21.02.2015. 09:58
Ronalda Ķēniņa un Zemgus Girgensona komandas piektdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs, bet abi latvieši palika bez rezultativitātes punktiem, liecina organizatoru informācija.

• Ķēniņam divas rezultatīvas piespēles; Girgensons pārtrauc zaudējumu sēriju vakar
  • Treneris Kroufords: Ķēniņš iederas Ziemeļamerikas hokejā 2015. g. 19. februāris

Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» ar 2:4 viesos zaudēja Ņūdžersijas «Devils», taču ar 69 punktiem 58 spēlēs joprojām ir sestā NHL Rietumu konferences turnīra tabulā.

Ķēniņš spēlēja 13 minūtes un 12 sekundes, metienus pa vārtiem neveica, bet spēli beidza ar lietderības koeficientu mīnus viens.Patriks Eliāss, Džordins Tūtū un Maiks Kalameri panāca 3:0 mājinieku labā, Zaks Kasians divus vārtus atguva, bet tad vēlreiz izcēlās Kamaleri, kurš raidīja ripu tukšos vārtos.

Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» ar 1:3 savā laukumā piekāpās Ņujorkas «Rangers», kura vārtos ar uzvaru debitēja Makenzijs Skapskis.

Mets Mulsons jau 14. sekundē atklāja rezultātu par labu «Sabres», tomēr Karls Hagelins vēl pirmajā periodā atguva vienus vārtus, bet otrajā Riks Nešs un Mats Zukarello «Rangers» pārsvaru palielināja.

Girgensons spēlēja 17 minūtes un 26 sekundes, izdarīja trīs metienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar 38 punktiem 59 spēlēs «Sabres» ieņem pēdējo vietu visā līgā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801