02.10.2015. 08:13
Uzvaru priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms jaunās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas sākuma naktī uz piektdienu izcīnīja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» vienība, kas ar 5:2 izbraukumā pieveica Edmontonas «Oilers».

24 gadus vecais Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētāju rindās teicamu sniegumu demonstrēja jaunais kanādieši uzbrucējs Bo Horvats, kas guva divus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli. Viņš tika nosaukts par mača spožāko zvaigzni.

Citā spēlē Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» ar 1:6 viesos kapitulēja Minesotas «Wild» hokejistiem.

21 gadu vecais Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 17 minūtes un 8 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus, lika lietā trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku mesto ripu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņam vienīgajam «Sabres» sastāvā šis rādītājs bija pozitīvs.

Bufalo hokejisti izdarīja vien 11 metienus pa pretinieka vārtiem, uz ko «Wild» atbildēja ar 42 raidījumiem.

Vēl vienā spēlē Tampabejas «Lightning» bez latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pieteikumā ar 3:2 savā laukumā pieveica Dalasas «Stars».

Visām trim latvieši pārstāvētajām komandām vēl atlicis aizvadīt pa vienai pārbaudes spēlei.

2015./2016. gada NHL regulārā sezona sāksies 7. oktobrī.