10.12.2015. 09:33
NHL vienība Vankūveras Canucks trešdien savā laukumā tika pie otrā panākuma pēc kārtas, šoreiz ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) pārspējot vienu no līgas spēcīgākajiem klubiem Ņujorkas Rangers. Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņs otrajā Canucks mačā pēc kārtas laukumā nedevās.

Šajā mačā visi trīs vārti tika gūti sešu minūšu laikā trešās trešdaļas ievadā, kad Aleksandrs Edlers vispirms vairākumā vadībā izvirzīja mājiniekus, tad Dens Boils ar soda metienu panāca 1:1, bet 30 sekundes vēlāk Daniels Sedīns guva Canucks uzvaras vārtus.

Par mača spožāko zvaigzni atzina Edleru (1+1), pa diviem punkiem arī dvīņubrāļiem Danielam (1+1) un Henrikam (0+2) Sedīniem, bet Canucks vārtsargs Raiens Millers atvairīja 32 Rangers metienus.

Ar 30 punktiem 30 mačos Vankūvera pakāpusies uz 7.vietu Rietumu konferencē. Tikmēr 13.pozīciju Austrumos ieņem Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda - 25 punkti 28 spēlēs.

Šosezon NHL aizvadītajos divos mačos Ķēniņš izdarījis divus metienus, nopelnījis vienu divminūšu sodu un negatīvu lietderības koeficientu -1, bet Girgensonam 24 spēlēs pieci (2+3) punkti, 10 soda minūtes un -2 lietderība.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650