11.10.2017. 23:19

Šodien ČHL tika noskaidrotas pēdējās divas komandas, kuras turpinās cīņu turnīra „play-off”. Par vienu no vietām cīnījās Zalcburgas „Red Bull” un Volfsburgas „Grizzlys” – abām komandām bija seši punkti pirms izšķirošās spēlēs, pirmajā vietā esošo „Tappara” vairs nebija iespējams panākt, savukārt pēdējā pozīcijā esošā „HC 05” ne uz ko nepretendēja. Komanda no Austrijas pārspēja vāciešus ar 4:3, izlīdzinot rezultātu trīs minūtes līdz pamatlaika beigām, bet uzvaras vārtus gūstot 1:15 minūtes līdz spēles beigām.

Otrajā izšķirošajā mačā tikās Cīrihes „Lions” un Klagenfurtes KAC. Šveices lauvas pārspēja pretiniekus ar 3:0, ieņemot otro vietu grupā. Ronaldam Ķēniņam 15:14 minūtes laukumā un viens metiens pa vārtiem. Sešos ČHL mačos uzbrucējs atdevis vienu piespēli.

Astotdaļfināli sāksies 31. oktobrī un 1. novembrī, bet turpināsies 7. novembrī. Līdz finālam katra posma uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā, savukārt čempionu titula ieguvējs tiks noskaidrots vienā mačā.

Izmantotie avoti:Champions Hockey League

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801