04.02.2015. 19:51
Trešdien, 4. februārī, notiek Eirokausa "Last 32" turnīra piektās kārtas spēles. Kazaņas "Unics" basketbolisti mājās piedzīvoja sakāvi pret Francijas klubu "Strasbourg", taču saglabāja labas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Strasbūras neplānotais zaudējums pret Čehijas čempioniem “CEZ Nymburk” saasināja situāciju G grupā. Pirms tam “Strasbourg” teorētiski varēja atļauties zaudēt ar 1-10 punktu starpību, taču stāvokļa izmaiņas spieda Francijas klubu cīnīties par uzvaru.

Vensāna Kolē vīri izrādījās gatavi izaicinājumam. Otrajā ceturtdaļā viņi izdarīja pamatīgu spiedienu uz Kazaņas bumbas turētājiem Antonu Ponkrašovu un Kērtisu Džerelsu, izraisot “Unics” kļūdu virkni. Vairāki ātrie uzbrukumi un laba precizitāte tālmetienos ļāva “Strasbourg” puslaikā iegūt 10 punktu pārsvaru – 29:39.

Trešajā ceturtdaļā “Unics” vairākas reizes samazināja starpību, taču notika neparedzētais. Ciemiņu spēlētājs Luī Kembels pēdējās 11 minūtēs iemeta 5 no 6 tālmetieniem, ļaujot Strasbūrai saglabāt iniciatīvu līdz pat spēles beigām. Viesi uzvarēja un izvirzījās G grupas vadībā.

Rolands Freimanis laukumā tika vienīgi otrajā puslaikā. Spēka uzbrucējs 03:36 minūtēs izdarīja vienu neprecīzu tālmetienu, saņēma vienu personisko piezīmi, izprovocēja vienu pārkāpumu, saņēma +/- rādītāju -6 un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Strasbūras snaiperis Luī Kembels iemeta 6 no 10 tālmetieniem, spēli pabeidzot ar 22 punktiem, divām piespēlēm un trīs pārķertām bumbām. Saspēles vadītājs Antuāns Dio pievienoja 16 punktus un piecas piespēles. Kīts Lengfords atbildēja ar 17 punktiem un četrām izcīnītām bumbām zem groziem.