11.02.2017. 18:38

ELVI florbola līgas sievietēm turnīrā visas piecas komandas joprojām saglabā cerības kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Par pēdējo vakanci cīnās "Rīgas Lauvas", kam pirms šīvakara mača bija deviņi punkti, kā arī "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kuras bija iekrājušas par diviem punktiem vairāk. Tieši šodien abas šīs vienības kārtējo reizi krustoja nūjas savā starpā, mačs notika Ķekavas sporta namā.

Pirmās 15 minūtes aizritēja bez vārtu guvumiem, bet līdz pirmajam pārtraukuma vadības grožus savās rokās paspēja saņemt ķekavietes, kuru labā pa golam iemeta Edīte Ozoliņa un Līga Vancāne - 2:0. Otrās trešdaļas sākumā savus pirmos vārtu guva Inga Ametere, panākot jau 3:0, bet tad sekoja viešņu benefice. "Rīgas Lauvas" desmit minūšu laikā ne vien panāca izlīdzinājumu, bet arī izvirzījās vadībā ar 5:3. Divus golus iemeta Linda Dadajeva, bet trīs - Anna Ankudinova. Rīdzinieces vadībā atradās arī pirms pēdējā perioda (6:5), bet tā laikā atspēlējās "Ķekavas Bulldogs", kas guva četrus bezatbildes vārtus un izcīnīja svarīgu uzvaru ar 9:6.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Zanda Ozoliņa, kuras kontā 3 (2+1) punkti. Rezultatīvākā bija Inga Ametere ar 5 (4+1) punktiem, Līgai Vancānei 4 (1+3) punkti, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Edīte Ozoliņa. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Lindu Dadajevu, kura ar 5 (3+2) punktiem bija rezultatīvākā, Annas Ankudinovas kontā 4 (3+1) punkti. Pēc šīs uzvaras "Ķekavas Bulldogs" turnīra tabulā ir jau 14 punktu, bet joprojām vēl 4. vieta.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...