01.11.2015. 17:40
Šodien viena spēle notika ELVI florbola līgā sievietēm - "Ķekavas Buldogs" florbolistes, viesojoties pie LiepU, uzvarēja ar 8:2, pārliecinoši revanšējoties par pagājušajā mēnesī savā laukumā piedzīvoto zaudējumu. Uzvarētāju labā 5 (3+2) punktus guva Inga Ametere, kļūdama par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

11.oktobrī LiepU florbolistes izcīnīja pirmo un pagaidām vienīgo uzvaru, viesos ar 5:4 pārspējot komandu "Ķekavas Bulldogs". Šodien ķekavietes bija ieradušās liepājā, lai revanšētos turnīra pastarītēm par sāpīgo klupienu. Jau pirmā perioda laikā viešņas guva četrus bezatbildes vārtus, divi no tiem Ingas Ameteres kontā. Otrās trešdaļas sākumā pie pāris vārtu guvumiem tika arī liepājnieces, taču Ķekavas komanda iemeta vēl četrus golus, noņemot no dienas kārtības jautājumu par šīs cīņas uzvarētāju – 8:2. Interesanti, ka pēdējā periodā neviena no sāncensēm pie vārtu guvuma vairs netika, tāpēc spēlē tā arī beidzās – 8:2, "Ķekavas Bulldogs" pārliecinoša uzvara.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Natālija Babjuka, kura ar rezultativitāti šajā mačā neizcēlās. Visvairāk punktu guva Inga Ametere – 5 (3+2). Ametere ar 19 (10+9) punktiem izvirzījusies turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī. 3 (2+1) punkti Edītes Ozoliņas kontā. Par labāko LiepU sastāvā atzina Kristīni Mantenieci, bet rezultatīvākā bija Ieva Reineka, kura asistēja abos vārtu guvumos. "Ķekavas Bulldogs" pēc šīs uzvaras ar deviņiem punktiem turnīra tabulā joprojām ieņem 4.vietu.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties