29.11.2014. 17:24
Sensacionāli noslēgusies Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas trešā apļa pirmā spēle, kurā Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņēma "Ķekavas" florbolistes. Ar 6:5 uzvarēja ķekavietes, sarūpējot čempionēm pirmo zaudējumu šosezon, izšķirošie vārti Elīzas Elizabetes Bērziņas kontā.

Kocēnu "Rubene" čempionāta pirmajos divos apļos bija izcīnījusi uzvaras visās sešās spēlēs, kamēr FK "Ķekava" panākumus dalīja uz pusēm – trīs uzvaras un trīs zaudējumi. Ķekavietes neveiksmes piedzīvoja abos iepriekšējos mačos ar "Rubeni", pie tam savā laukumā pašreizējo valsts čempioņu pārākums tika atzīts bez ierunām – 3:12.

Arī šīsdienas spēli labāk sāka Kocēnu florbolistes, kuras jau 8.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Līdz pirmajam pārtraukumam viešņas vienus vārtus gan atspēlēja – 1:2. Spēles vidū rezultāts kļuva neizšķirts (2:2), bet "Rubene" veica visdrīzāk jau pirms spēles ieplānotu vārtsardžu maiņu – Jolantas Tauriņas-Ivenieces vietā laukumā devās Ilga Jēkabsone.

Arī pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (3:3), bet 42.minūtē pēc Madaras Adamanes veiksmes uzbrukumā vēlreiz vadībā izvirzījās laukuma saimnieces – 4:3. Ķekavietes uz to ātri vien atbildēja ar Ievas Jurkānes un Dinas Štāles precīziem metieniem – 5:4. 48.minūtē "Rubenes" aizsardze Baiba Juruša realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu – 5:5. Ilgu laiku rezultāts nemainījās, bet pamatlaika pēdējās minūtes vidū Elīnas Drēziņas piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta FK "Ķekava" kapteine Elīza Elizabete Bērziņa – 6:5. Ķekavietes ar 13 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 2.vietā.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Bērziņa, kuras kontā divi vārtu guvumi, divus vārtus iemeta arī Paula Brunovska, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Dina Štāle. Par labāko starp kocēnietēm atzina pieredzējušo Lieni Adamani, kura piedalījās visu piecu vārtu savas komandas gūšanā – 5 (2+3) punkti. 3 (1+2) punkti Edītes Bankavas kontā.

"Rubene" – FK "Ķekava" 5:6 (2:1, 1:2, 2:3)