23.11.2013. 17:17
Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā nepilnas diennakts laikā pie jau otrās smagi nākušās uzvaras tikuši "Ķekavas" florbolisti, kas šodien savā laukumā ar 5:4 pārspēja FBK "Valmiera/ViA". Uzvaras vārtus ķekaviešu labā guva Jānis Belasovs.

Tikai vakar vēlu vakarā noslēdzās spēle, kurā "Ķekava" ar 9:7 izrāva panākuma pār visu Virslīgas līderu biedu – komandu "Bauska", bet jau šopēcpusdien ķekaviešiem bija jākrusto nūjas ar samērā ambiciozo FBK "Valmiera/ViA". Lai arī valmierieši nav starp turnīra līderiem, tieši viņi Inta Vilka personā atklāja spēles rezultātu. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts, bet otrās trešdaļas laikā viesi izvirzījās vadībā ar 4:2. Laukuma saimnieki izlīdzinājumu panāca 45.minūtē, kad otro maču pēc kārtas "hat-trick" sev noformēja Toms Mežotnis – 4:4. Uzvaras vārtus "Ķekavai" 57.minūtē guva Jānis Belasovs – 5:4. Visi valmieriešu centieni izglābt kaut punktu izrādījās velti.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts uzvaras vārtu autors Jānis Belasovs, bet rezultatīvākais ar 3 (3+0) punktiem bija Toms Mežotnis. 2 (1+1) punkti Gintam Klēģeram. Labākā spēlētāja gods Valmieras komandā tika Dāgam Rozenbaham, kuram tāpat kā viņa komandas biedram Gatim Liepiņam 2 (1+1) punkti. Pēc šī panākuma "Ķekava" ar 33 punktiem pakāpās uz 1.vietu turnīra tabulā, tiesa, jau šovakar līderes pozīcijas sev var atgūt Kocēnu "Rubene".

Izmantotie resursi:floorball.lvDartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties