03.07.2014. 17:37
12. jūlijā Dobeles Ķestermeža estrādē notiks sporta kluba „Gold Barbell” rīkotais spēka sporta pasākums „GOLD Barbell jubilejas kauss”, kura galvenais notikums būs Latvijas spēkavīru Agra Kazeļņika un Daina Zāģera mēģinājums labot pasaules rekordu vilkmē no zemes divatā.

Šo pasākumu rīko sporta klubs „Gold Barbell” sadarbībā ar biedrību „Stop Drugs”. Pasākuma mērķis ir popularizēt sportisku un veselīgu dzīvesveidu, kas mazinātu narkotisko un citu vielu atkarību jauniešu un citu sabiedrības locekļu vidū.

No 13.00 risināsies sacensības pašiem jaunākajiem sportot gribētājiem (vecuma grupās: līdz 10 un līdz 14 gadiem), kuri sevi pārbaudīs vairākās spēka, veiklības un izturības stafetēs.

Pieaugušo sacensības sāksies 20:30. Viņi stiprākos noskaidros divos no spēka trīscīņas vingrinājumiem: spiešanā guļus un vilkmē no zemes. Šajos mačos sola piedalīsities smagatlēti no Latvijas, Vācijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Bulgārijas.

Pasākuma galvenais notikums būs spēkavīru Agra Kazeļņika un Daiņa Zāģera mēģinājums labot pasaules rekordu svaru stieņa vilkmē no zemes divatā. Šobrīd pasaules rekords ir 780 kg, kas pieder pazīstamajiem krievu spēka mitriķiem Mihailam Kakļajevam un Aleksandram Kļuševam. Latviešu spēkavīru sniegumam sekos līdzi bijušais olimpietis un spēkavīrs Raimonds Bergmanis, kurš iejutīsies pasākuma vadītāja ādā.

Izmantotie resursi:GoldBarbell.lv - JaunumiA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties