29.03.2015. 19:16
Par CEV Čempionu līgas volejbolā uzvarētāju svētdien kļuva Krievijas klubs Kazaņas «Zeņit», kas finālā ar 3-0 (25:22, 25:23, 25:21) pieveica Polijas vienību Žešovas «Asseco Resovia».

Kāda no Krievijas komandām Čempionu līgā uzvarējusi jau ceturto gadu pēc kārtas.

Finālā rezultatīvākais uzvarētājiem ar 18 punktiem bija kubietis Vilfredo Leons.

Berlīnē notikušajā finālčetrinieka turnīrā «Zeņit» sākotnēji pusfinālā ar 3-1 (26:24, 21:25, 25:22, 25:15) pārspēja sacensību saimnieci Vācijas klubu Berlīnes «Recycling Volleys». Savukārt «Asseco Resovia» pusfinālā ar 3-0 (25:23, 25:23, 25:22) uzvarēja citu Polijas komandu Belhatovas «PGE Skra».

Trešo vietu sīvā cīņā izcīnīja mājinieki «Recycling Volleys», kuri ar 3-2 (25:21, 19:25, 25:20, 26:28, 23:21) pārspēja «PGE Skra» komandu.

«Zeņit» iepriekš izcīnījuši CEV Čempionu līgas titulus 2008. un 2012.gadā, bet četras reizes kronēti par Krievijas čempioniem, pēdējo reizi triumfējot pērn.

Pērn Čempionu līgā triumfēja cita Krievijas komanda Belgorodas «Belogorje», kuras faktiskais galvenais treneris bija Latvijas speciālists Boriss Kolčins.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601