10.02.2017. 23:37

Lai arī otrdienas vakarā PSG aizadīs pirmo spēli pret "Barcelona" UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, parīzieši laukumā sūtīja sastāvu, kas bija ļoti tuvu optimālajam. Pamatsastāvā pēc savainojumu sadziedēšanas atgriezās arī centra pussargs Marko Verrati un vārtsargs Kevins Traps. Vācu vārtsarga atgriešanās gan nav saistīta ar Alfonsa Areolā rupjo kļūdu iepriekšējā mačā – kluba audzēknis saņēma lielu publisku atbalstu no spēlētājiem un vadības, taču Traps jau pirms savainojuma bija atguvis pamatvārtsarga vietu.

Neskatoties uz neseno pārliecinošo uzvaru Līgas kausā, Bordo sagaidīja potenciāli sarežģīts izbraukums, tomēr parīzieši jau sestajā minūtē spēja atklāt rezultātu. Un kā to izdarīja! Mājinieku aizsargs tika galā ar tālu piespēli, taču bumba atleca pie Edinsona Kavani, kurš no soda laukuma ārpuses uzreiz no gaisa netverama sita vārtu stūrī (1:0). Pirmā puslaika izskaņā parīzieši dubultoja pārsvaru – Verrati 40. minūtē aizsūtīja Anhelu Di Mariju uz randiņu ar Sedriku Karraso, un argentīnietis eleganti pārmeta bumbu pāri vārtsargam (2:0).

Savukārt otrā puslaika sākumā cīņas liktenis tika izšķirts pilnībā. Pēc Di Marijas centrējuma Kavani 48. minūtē vēlreiz sita uzreiz no gaisa un teicami trāpīja tālajā apakšējā stūrī (3:0). Divi spīdoši vārtu guvumi, un ļoti labā formā esošais urugvajietis Francijas čempionātā guva jau 25. vārtus 23 spēlēs. Viņa līdz šim labākais rādītājs PSG kreklā bija pagājušajā sezonā, kad 30 mačos guva 19 vārtus. Parīzieši nezaudēja 11. spēli pēc kārtas (10-1-0, vārti 34:4).

*"Metz" tika atņemti divi punkti par fanu mestajām petardēm Lionas "Olympique" vārtsargam

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA