23.10.2016. 23:56

Garsija izlēma Parīzē spēlēt ar pieciem aizsargiem, pirmoreiz šosezon pamatsastāvā sūtot portugāļu aizsargu Rolandu un pārejot uz shēmu 5-3-2. Taču būtiskākā izmaiņa bija saistībā ar kapteiņa apsēju, kas tika atņemts vienam no labākajiem spēlētajiem Lasanā Diarrā, kurš vēlas pāriet uz citu vienību. Jaunais kapteinis bija Bafetimbī Gomiss. Tikmēr PSG galvenais treneris Unajs Emerijs pāris neskaidrajās pozīcijās izvēlējās par labu Maksvelam un Adrjēnam Rabio, nevis Levenam Kurzavā un Blēzam Matuidī.

Kā jau varēja gaidīt, parīziešiem jau no pirmajām minūtēm piederēja milzīgs teritoriāls pārsvars, taču radošuma trūkums, brāķis piespēlēs un lietusgāzes liedza izveidot daudz bīstamu momentu. Pirmā vārtu gūšanas iespēja mājiniekiem bija vien 34. minūtē, kad Edinsons Kavani pēc standartsituācijas ar galvu sita pāri mērķim. Puslaika beigās PSG aktivizējās, un Kavani vienā no epizodēm krita soda laukumā, bet tiesneša svilpe klusēja.

Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās. PSG daudz uzbruka pozicionāli, taču izveidoja pārāk maz briesmu pretinieku soda laukumā. Reālākā izdevība visā spēlē bija 82. minūtē, kad uz maiņu iznākušie Hesē Rodrigess un Matuidī izveidoja uzbrukumu pa kreiso flangu, bet Kavani pēc Matuidī piespēles no dažiem metriem aizsita garām tukšiem vārtiem…Visa otrā puslaika gaitā PSG tā arī neizdarīja nevienu sitienu vārtu rāmī un nespēja izraut uzvaru, par spīti dominancei gandrīz visos statistikas rādītājos – bumbas kontrole 65%, sitieni pa vārtiem 17:0 (sitieni rāmī gan tikai 4:0), stūra sitieni 9:0 un centrējumi 36:5.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa