20.01.2015. 20:41
Francijas futbola kluba PSG uzbrucējs Edinsons Kavani atvainojās par neierašanos uz treniņnometni Marokā, kas notika neilgajā ziemas pārtraukumā. Urugvajiešu spēlētājs uzskata, ka komandas galvenais treneris Lorāns Blāns rīkojās pareizi, sodot viņu un Esekjelu Laveci.

"Zināju, ka novēlotā atgriešanās [no Dienvidamerikā pavadītā atvaļinājuma] varētu radīt problēmas," sacīja Edinsons Kavani. "Bija zināmas problēmas ar manu lidojumu, taču lielākoties tā ir manis paša vaina. Blāna lēmums bija normāls. Gribēju pavadīt vairāk laika ar manu ģimeni. Par savu kļūdu samaksāju un domāju, ka vēl turpinu par to maksāt."

Jau ziņojām, ka dienvidamerikāņi Esekjels Laveci un Edinsons Kavani no ziemas brīvdienām neatgriezās paredzētajā laikā. Par šādu rīcību viņi uz tika atskaitīti uz divām nākamajām spēlēm, tomēr gan Laveci, gan Kavani sods pēcāk tika palielināts līdz trim mačiem. Iepriekšējā spēlē pret "Evian" (4:2) abi futbolisti beidzot atgriezās laukumā, otrajā puslaikā izejot uz maiņu. Kavani guva komandas ceturtos vārtus.

Rītvakar parīzieši Francijas kausa 1/16 finālā uzņems "Bordeaux", un Blāns apstiprināja, ka Kavani un Laveci arī kausā, visticamāk, dosies laukumā: "Kā jau esmu teicis, kopš atgriešanās kopējā grupā viņi tiek uzskatīti kā vienlīdzīgi pārējiem. Viņiem trūkst spēļu prakses, taču viņi ir labi trenēti un fiziskā ziņā ir gatavi. Tagad viņiem ir jāaizlāpa tas robs un jāspēlē. Viņi noteikti piedalīsies spēlē."

Kavani Francijas čempionātā šosezon ir aizvadījis 19 spēles, 16 no tām sākot pamatsastāvā. Kavani un Zlatans Ibrahimovičs, kuri guvuši pa astoņiem vārtiem, ir labākie snaiperi komandā. Laveci 14 spēlēs (astoņas pamatsastāvā) guvis divus vārtus. PSG ar 41 punktu 21 mačā turnīra tabulā ieņem trešo vietu, par četriem punktiem atpaliekot no līderes Lionas "Olympique".

Izmantotie resursi:Foot - Ligue 1 - PSG - Cavani : «J'ai payé mon...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties