06.03.2013. 21:43

Latvijas čempionātā hokejā šodien tika aizvadītas divas spēles. Dienas pirmajā mačā uzvaru izcīnīja ''Liepājas metalurgs-2'', kas izbraukumā ar rezultātu 5:4 pārspēja čempionāta jaunāko komandu SK "Rīga96". Otrajā dienas spēlē HK "Zemgale/JLSS" savā laukumā ar rezultātu 8:9 pēcspēles metienos piekāpās HS ''Rīga/Prizma'' vienībai.

Spēles rezultātu 7. minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija Romāns Ņekļudovs. Perioda otrajā daļā, pateicoties Romāna Romašova un Kirila Galoha precīzajiem metieniem, "Rīga96" jau izvirzījās vadībā – 2:1. Otrās trešdaļas pirmajā pusē divus bezatbildes vārtus guva liepājnieki un atkārtoti izvirzījās vadībā -3:2.

Noslēdzošās trešdaļas 3. minūtē Kirils Galoha guva savus otros vārtus šajā mačā un izlīdzināja spēles rezultātu, taču turpmāko 10 minūšu laikā liepājnieki guva divus vārtus un panāca 5:3. Spēles pēdējā minūtē Frenks Razgals samazināja rezultātu starpību līdz minimumam, tomēr rīdziniekiem atlikušajā laikā vairs neizdevās izlīdzināt rezultātu un ''Liepājas metalurgs-2'' izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:4.

Uzvarētāju sastāvā ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās uzbrucējs Romāns Ņekļudovs, tikmēr zaudētāju sastāvā ar 2+1 izcēlās Kirils Galoha.

Abām komandām šī bija pēdējā spēle regulārajā sezonā. "Rīga 96" šo sezonu noslēdz ar izcīnītiem 10 punktiem un pēdējo vietu 8 komandu konkurencē, tikmēr ''Liepājas metalurgs-2'' to noslēdz 4. vietā. Liepājnieki ¼ tiksies ar '' Zemgale/JLSS'' vienību.

Spēles 10. minūtē Imants Ļeščovs guva savus otros vārtus sezonā un izvirzīja vadībā ''Prizmu''. Vēl pēc nepilnām četrām minūtēm, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viesi dubultoja savu pārsvaru, kad Viestura Tampes metienu vārtu priekšā pielaboja Pāvels Vasiļevs – 2:0. Perioda pēdējās piecās minūtēs abas komandas apmainījās ar diviem precīziem raidījumiem, tādējādi pēc pirmajām 20 minūtēm vadībā viesi ar 4:2.

Otrā trešdaļa bija vēl bagātāks ar vārtu guvumiem – prizmieši guva vēl četrus vārtus, kamēr jelgavnieki trīs un pēc 40 minūtēm viesi vadībā jau ar 8:5. Spēles 53. minūtē jelgavnieku kapteinis Guntis Pujāts panāca 6:8. Paši interesantāki notikumi laukumā risinājās pēdējās divās minūtēs, kad mājiniekiem fantastiski izdevās gūt vēl divus vārtus un izlīdzināt spēles rezultātu – 8:8. Jāpiemin, ka vēl starp abiem vārtu guvumiem izcēlās kautiņš, kurā pārāks bija prizmiešu spēlētājs. Pēcspēles metienos uzvaru ar 1:0 un visā mačā ar rezultātu 9:8 svinēja ''Rīga/Prizma''.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga