09.05.2015. 00:10
Neraugoties uz latviešu basketbolista Jāņa Kaufmaņa 13 gūtajiem punktiem, "Forca Lleida" komanda piektdienas vakarā Spānijas pēc spēka otrajā līgā "Adecco Oro"pusfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 61:75 piekāpās "Ourense" vienībai.

Ceturtdaļfinālā Kaufmaņa komanda pieveica "Palma Air Europa", bet pusfinālā pretī stājusies regulārās sezonas otrā labākā komanda "Ourense". Pirmajā komandu cīņā mājinieki parādīja savu spēku, izcīnot gana pārliecinošu panākumu ar rezultātu 75:61.

Kaufmanis spēlēja 28 ar pusi minūtes, iemeta 13 punktus (2p. 2/5, 3p. 3/5), atdeva divas rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izprovocēja vienu piezīmi, pieļāva vienu kļūdu un saņēma divas personiskās piezīmes.

Sērija ritēs līdz kādas komandas trim panākumiem. Nākamais mačs norisināsies pēc vienas dienas pārtraukuma turpat "Ourense" mājvietā.