17.09.2015. 07:50
Latvijas futbola valstsvienības aizsargs Kaspars Dubra trešdien Vācijā debitēja Čempionu līgā, pavadot laukumā visu spēli, viesos pret Lēverkūzenes «Bayer».

• UEFA Čempionu līgas otrdienas spēļu rezultāti 2015. g. 15. septembris

Baltkrievijas čempioni E grupas turnīra pirmajā spēlē zaudēja ar 1:4.

BATE Čempionu līgas grupu turnīrā spēlē ceturto reizi pēdējo sešu sezonu laikā. Pirms gada tās sastāvā bija Latvijas vārtsargs Germans Māliņš, tomēr viņš nevienai šā turnīra spēlei tā arī netika pieteikts.

Stabilāks spēlētājs BATE sastāvā pašlaik ir Dubra, kurš pirmajās četrās kvalifikācijas turnīra spēlēs cīnījās bez maiņām, tomēr pēc tam viņu skāra trauma un nākamās divas cīņas tika izlaistas.

Otrā mačā «Roma» savā laukumā spēlēja neizšķirti ar pagājušās sezonas Čempionu līgas uzvarētājiem «Barcelona» 1:1. Uz Luisa Suaresa 21. minūtē gūtajiem vārtiem desmit minūtes vēlāk atbildēja Alesandro Florenci.

F grupā Zagrebas «Dinamo» ar 2:1 pārspēja Londonas «Arsenal» un Pireju «Olympiakos» ar 0:3 piekāpās Minhenes «Bayern», kam divus vārtus guva Tomass Millers, vienus no tiem ar 11 metru soda sitienu.

G grupā «Chelsea» sāka ar 4:0 uzvaru pār Telavivas «Maccabi», savukārt Kijevas «Dinamo» izrāva neizšķirtu 2:2 pret «Porto».

H grupā «Gent» un «Lyon» spēle beidzās 1:1. Sanktpēterburgas «Zenit» viesos ar 3:2 uzvarēja «Valencia», divus vārtus gūstot Halkam.