27.09.2014. 19:30
Krievijas pilsētās Kstovā un Ņižņijnovgorodā no 26. līdz 28. septembrim notiek Pjotra Ņesterova kausa izcīņa basketbolā. Kaspara Bērziņa pārstāvētais klubs "Krasnije Kriļja" sestdien zaudēja Saratovas "Avtodor" ar rezultātu 67:75, taču latviešu spēka uzbrucējs sameta gandrīz trešdaļu komandas punktu.

Turnīrā piedalās trīs komandas, tāpēc katru dienu notiek tikai viena spēle. Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētais klubs “Nizhny Novgorod” atklāšanas spēlē Kstovā uzvarēja Roberta Štelmahera bijušo komandu “Avtodor” ar rezultātu 90:85.

Sestdien pirmo spēli turnīrā aizvadīja Samaras “Krasnije Kriļja” basketbolisti. Eiropas Izaicinājuma kausa ieguvēji (Izmira 2013) piekāpās Saratovas “Avtodor” ar rezultātu 67:75. Tas nozīmē, ka Ņižņijnovgorodas klubam, lai izcīnītu kausu, svētdien pietiks ar jebkādu uzvaru pār Samaru.

Kaspars Bērziņš kļuva par rezultatīvāko spēlētāju “Krasnije Kriļja” sastāvā. Latvijas valstsvienības spēka uzbrucējs guva 21 punktu un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. Bērziņa kolēģis Artjoms Zabeļins atzīmējās ar 10 punktiem.

Samara var iegūt pirmo vietu turnīrā, ja svētdien uzvarēs Ņižņijnovgorodas klubu ar 12 punktu pārsvaru.

Izmantotie resursi:Баскетбольный клуб "Нижний Новгород"Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties