15.10.2015. 13:12
"Jūs redzējāt, kā mainās mūsu spēle, kad Rašīdam Mahalbasičam un Kasparam Bērziņam izdodas paveikt savu darbu," izcīnot uzvaru Eirokausa pirmās kārtas spēlē, apmierināts ar garo spēlētāju sniegumu bija basketbola kluba "Nizhny Novgorod" galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Kaspars Bērziņš trešdien kļuva par rezultatīvāko spēlētāju Augšvolgas kluba rindās. Ceturtajā ceturtdaļā viņš guva 14 punktus, bet visā spēlē izcēlās ar 22 punktiem, nodrošinot Ņižņijnovgorodas uzvaru ar rezultātu 92:71.

"Izpētījām pretinieku un, protams, redzējām “Hapoel” trūkumus. Tā ir gados pieredzējusi komanda, tas ir viņu pluss un mīnuss reizē. Būtībā ar šo sastāvu viņi pagājušajā sezonā uzvarēja Izraēlas čempionātā.

Vēlējāmies paātrināt spēli, taču mača sākumā nevarējām trāpīt un uzbrukumā bijām kā sapīti. Aizsardzības noslēguma stadijā nevarējām apturēt Fišeru. Vienlaikus saglabājām pārliecību par savu izvēli un pēc pārtraukuma neko nemainījām.

Sākām trāpīt no groza apakšas. Jūs redzējāt, kā mainījās mūsu sniegums, kad Rašīdam un Kasparam izdevās paveikt savu darbu. Tajā brīdī ieguvām vairāk iespēju brīviem metieniem, bet tos mēs mākam trāpīt. Esam ļoti priecīgi par uzvaru, jo izdevās nospēlēt ļoti disciplinēti."

"Šī spēle var kļūt par labu paraugu tam, ka pacietība tiek atalgota. Pēc puslaika pārtraukuma aizsardzībā neko nemainījām un galu galā bijām pārāki visā spēlē. Priecājos, ka šodien mums izdevās uzvarēt. Tikpat pacietīgiem mums jābūt katrā spēlē."

Citā F grupas spēlē Lukass Mavrokefalidis guva 42 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un nopelnīja lietderības koeficientu 55, taču Atēnu AEK mājās pagarinājumā zaudēja Volgogradas "Krasnij Oktjabr" ar rezultātu 94:96.

Izmantotie resursi:«Нижний» громит «Хапоэль» 92-71 в стартовом...Eurocup - Welcome to Eurocup