05.09.2013. 10:45

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā ziņots, Latvijas izlase Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta finālturnīra pirmā posma B grupas pirmajā spēlē trešdien ar rezultātu 86:75 (20:20, 23:13, 19:24, 24:18) uzvarēja Bosniju un Hercegovinu.

«Pirmais mērķis izpildīts - uzvarēt pirmo spēli. Liels prieks par komandu. Visi, kuri nāca, deva jaunu enerģiju un punktus. Arī aizsardzībā bija labas epizodes. Katrs, kurš nāca laukumā, ļoti labi nospēlēja. Baigais prieks par visiem,» sacīja Bērziņš, kuram šī bija debija Eiropas čempionātos.

«Ja godīgi, nav nekādas īpašas sajūtas, jo izlasē jau spēlēts jau iepriekš. Lai kas tā par spēli, zem Latvijas karoga visas spēles ir līdzīgas,» uzskata spēka uzbrucējs. «Galvenais uzdevums sākumā bija neļaut Teletovičam iespēlēties un sajust spēles garšu. Tas noteikti izdevās, bet tā cena bija personiskās piezīmes, ko es un citi, kuri viņi sedza, guva. Bet bija vērts maksāt to cenu, un spēli esam uzvarējuši. Var teikt, ja Teletovičs nav iemetis vairāk par 20 punktiem, tas ir labs rezultāts.»

Vērts atzīmēt, ka Teletovičs mačā guva 18 punktus.

Nākamā cīņa Latvijas basketbolistiem paredzēta jau ceturtdien, kad būs jāspēkojas pret Melnkalnes izlasi.

«Par Melnkalni zinām tikai no vēstures. Vēl neko par viņiem neesam runājuši, jo pirms tam domājām tikai par šo spēli. Taču domāju, ka treneri ir viņus izpētījuši, uzzinājuši viņu spēles stilu un stiprās puses,» sacīja Bērziņš.

Savukārt piektdienas vakarā Latvijai būs principiālā duelī jācīnās ar Lietuvu, bet nākamajā dienā paredzēta brīvdiena. Duelis pret Serbiju gaidāms svētdien, bet noslēdzošā apakšgrupas cīņa paredzēta pirmdienas pēcpusdienā pret Maķedoniju.Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties