12.07.2015. 11:47
Pazīstamais Spānijas futbola granda Madrides «Real» vārtsargs un kapteinis Ikers Kasiljass atstājis klubu, lai pievienotos Portugāles komandai «Porto».

«»Real» un «Porto» piekritušas Kasiljasa pārejai uz Portugāles vienību. Komandu atstāj ne tikai viens no tās labākajiem vārtsargiem. Visu laiku labākais vārtsargs vienības un Spānijas futbola vēsturē ir jauna karjeras posma priekšā. Kasiljass mūs atstāj, bet viņa mantojums paliks šeit uz mūžiem. Viņa attieksmes un darbība tajās 725 spēlēs «Real» kreklā rādīja piemēru tiem, kuri gribēja būt par daļu no šīs komandas. «Real», vispirms, šodien izsaka pateicību un atzinību. Paldies, Iker, par visu, ko esi darījis. Paldies, ka esi bijis simbols tam labākajam kluba vēsturē. Tu aizej, bet mēs nekad neaizmirsīsim, ka tu vienmēr paliec Madrides vienības sirdī,» teikts sestdien izplatītajā «Real» paziņojumā.

Tikmēr «Real» šobrīd no Anglijas titulētā kluba Mančestras «United» cenšas iegūt spāņu vārtsargu Davidu de Heju, kurš iepriekšējā sezonā demonstrēja ļoti veiksmīgu sniegumu un varētu kļūt par Madrides komandas pirmo numuru.

«Porto» klubu pašreiz trenē bijušais «Real» un Spānijas izlases vārtsargs Hulens Lopetegi, bet vienība arī nākamsezon sacentīsies UEFA Čempionu līgā.

Kasiljasam līgums ar «Real» bija līdz 2017.gadam.

Kasiljass visu savu futbolista karjeru pavadījis «Real» klubā, debiju pirmās komandas sastāvā piedzīvojot 1999.gadā. Pa šo laiku viņš piecas reizes kļuvis par Spānijas čempionu, trīs reizes triumfējis UEFA Čempionu līgā, kā arī divreiz - Karaļa kausā.

Savukārt Spānijas izlasē Kaslijass vienreiz ieguvis Pasaules kausu, bet divreiz triumfējis Eiropas čempionātā.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties