12.07.2015. 13:45
Ilggadējā Spānijas čempionāta granda Madrides ''Real'' vārtsarga Ikera Kasiljasa māte izteikusies savas domas par dēla kluba maiņu. Viņa uzskata, ka dēls bija pelnījis karjeru noslēgt augstākā līmeņa klubā, bet galvenā problēma nepalikšanai klubā bijusi pašreizējā kluba prezidenta Florentino Peresa antipātijas pret vārtsargu.

Spānijas futbola klubs Madrides "Real" savā mājaslapā paziņojis, ka ar Portugāles "Porto" ir panākta vienošanās par 34 gadus vecā vārtsarga Ikera Kasiljasa pāreju. Sašutumu par šādu pāreju pauduši vārtsarga vecāki, īpaši jau māte, kura nav vairījusies izteikt arī skarbākus komentārus par pašreizējo ''Real'' prezidentu Florentino Peresu.

''Iepriekšējie prezidenti Lorenso Sanss un Ramons Kalderons pret Ikeru izturējās labi. Bet Florentino Peresam viņš nepatika. Peress nekad viņu nemīlēja, jo ir īsa auguma. Ikers ir pārcietis daudz, par ko pat nav rakstīts. Viņš ir izturējis psiholoģisku spiedienu un dažādu attieksmi no komandas biedriem. Pēdējo piecu gadu laikā Ikers vienmēr ir saukts par vainīgo, kas vienkārši nav godīgi,'' tā Ikera māte.

''Manam dēlam bija vairāki labi piedāvājumi pievienoties spēcīgākām komandām, bet Peress darīja visu, lai tas nenotiktu. Viņš nevēlas, lai Ikers kaut ko sasniegtu. ''Porto'' ir Spānijas 2. līgas līmeņa komanda, bet mans dēls ir pelnījis vairāk, piemēram, ''Barcelona''. Pasaules čempions nevar beigt savu karjeru ''Porto'','' pagalam sašutusi pēc notikušās pārejas bija Kasiljasa māte.

Madrides "Real" kreklā Kasiljass trīsreiz triumfēja Čempionu līgā, piecreiz izcīnīja Spānijas čempiona titulu, divreiz ieguva Karaļa kausu, piecreiz tika atzīts par gada labāko vārtsargu pasaulē un tika pie vēl virknes trofeju un arī individuālo balvu.

Izmantotie resursi:Goal.comBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties