05.06.2015. 17:54
No 1. līdz 4.jūnijam Salaspilī un Ogrē risinājās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās Kārums kausa izcīņas finālturnīrs pašiem mazākajiem basketbolistiem. 10 un 11 gadus vecie zēni un meitenes no visas Latvijas sacentās minibasketbolā un basketbola elementu stafetēs, kā arī ieguva aizraujošu oficiālo sacensību pieredzi. Finālturnīrā varēja piedalīties ikviena komanda, kas sezonas laikā startējusi vismaz vienā no trim sacensību posmiem. 

Ņemot vērā iepriekšējo turnīru rezultātus, finālā komandas bija sadalītas vairākās divīzijās.

Meitenes, U10

Anetes Jēkabsones-Žogotas divīzija:1.Rīgas 3.BJSS-B, 2.Rīgas 3.BJSS-A (abu komandu trenere – Ingūna Markūne), 3.BJBS “Rīga/Rīdzene-A” (Ainars Čukste), 4.Liepāja (Valda Jureviča).

Guntas Baško-Melnbārdes divīzija:1.BJBS “Rīga/Rīdzene-B” (Ainars Čukste), 2.Kandava (Andris Bambis), 3.BJBS “Rīga/Jugla-B” (Līga Jansone), 4.Rēzeknes BJBS (Edīte Korkliša)

Meitenes, U11

Anetes Jēkabsones-Žogotas divīzija:1.Rīgas 3.BJSS (Ingūna Markūne), 2.Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola (Dainis Ļeļevs), 3.BK “Kolibri” (Mudīte Zandere), 4.BJBS “Rīga/TTP-1” (Maija Kubliņa)

Guntas Baško-Melnbārdes divīzija:1.BJBS “Rīga/Rīdzene” (Līga Alilujeva), 2.I.Miglinieka skola/Ikšķile (Māra Šūtele), 3.BJBS Rīga/TTP-2” (Eva Vasiļevska), 4.Saldus (Līva Štemere).

Puiši, U10

Jāņa Blūma divīzija:1.BJBS “Rīga/DSN” (Maija Čunda), 2.BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS” (Guntars Jonāns), 3.SC “Mārupe” (Matīss Vārna), 4.Valmiera (Ojārs Melderis)

Jāņa Strēlnieka divīzija:I.Miglinieka skola/Ikšķile (Māris Vāverēns), 2.Basketbola klase/Spilva (Kristaps Kozlovskis), 3.BJBS “Rīga/Pārdaugava” (Linda Kušnirenko), 4.Kandava (Broņislavs Hadaņonoks)

Kristapa Janičenoka divīzija:1.Sigulda (Agnija Labrence), 2.BJBS “Rīga/DSN” (Mārtiņš Fomins), 3.Krāslava (Raitis Timma), 4.Tukums’2005 (Mārtiņš Tīss)

Jāņa Timmas divīzija:1.BJBS “Rīga/Pārdaugava” (Una Geite), 2.Sigulda-B (Lelde Bērziņa), 3.Ogre-B (Uldis Švēde), 4.BJBS “Rīga/Jugla’2006” (Reinis Zābere)

Puiši, U11

Jāņa Blūma divīzija:1.Valmiera-B (Roberts Zeile), 2.Sarkandaugava/Ķeizarmežs (Juris Vasiļjevs), 3.BJBS “Rīga/DSN” (M.Fomins), 4.Ogre (Rolands Pauliņš)

Jāņa Strēlnieka divīzija:1.BJBS “Rīga/Jugla” (Ģirts Magone), 2.Jekabpils (Aigars Vanags), 3.I.Miglinieka skola/Salaspils (Valdis Razumovskis), 4.Bauska (Juris Ojaru)

Kristapa Janičenoka divīzija:1.Gulbene (Gundars Rauza), 2.Sarkandaugava/Ķeizarmežs-2 (Toms Žoludevs), 3.Valmiera A (Roberts Zeile), 4.Tukums’2004 (Mārtiņš Tīss)

Jāņa Timmas divīzija:1.BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS” (Andris Eglītis), 2.BJBS “Rīga/Pārdaugava” (Agris Sarkanis), 3.Limbaži/Salacgrīva (Jānis Skuja), 4.Jaunpils (Artūrs Zaremba)

Kārums kauss ir pirmās oficiālās sacensības jaunajiem basketbolistiem, kas šosezon pulcējušas vairāk nekā 100 komandas ar apmēram pusotru tūkstoti mazo spēlētāju. Balvas tika ikvienam mazajam basketbolistam, neatkarīgi no sportiskajiem rezultātiem.

Seko un uzzini pirmais:



get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties