01.06.2015. 08:30
 No 1. līdz 4.jūnijam Salaspilī un Ogrē risināsies VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās Kārums kausa izcīņas finālturnīrs pašiem mazākajiem basketbolistiem. 10 un 11 gadus vecie zēni un meitenes no visas Latvijas sacentīsies minibasketbolā un basketbola elementu stafetēs. Kārums kauss ir pirmās oficiālās sacensības jaunajiem basketbolistiem, kas šosezon pulcējušas vairāk nekā 100 komandas ar apmēram pusotru tūkstoti mazo spēlētāju. Finālturnīrā var piedalīties ikviena komanda, kas sezonas laikā startējusi vismaz vienā no trim sacensību posmiem.

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās Kārums kausa izcīņas turnīri U10 un U11 grupās tiek rīkoti četrreiz gadā – skolēnu brīvdienās un jūnija sākumā tūlīt pēc mācību gada beigām.

Mazie sportotāji sacenšas basketbola elementu stafetēs, kā arī iegūst pirmo oficiālo spēļu pieredzi. Katrs sacensību dalībnieks saņem diplomu, dāvanu no turnīra atbalstītājiem un daudz pozitīvo emociju.

Pirmā posma turnīros, kas oktobrī risinājās Madonā, Rīgā, Ogrē, Salaspilī un Saldū piedalījās 105 komandas (32 meiteņu, 73 zēnu).

Otrajā posmā, kas janvāra sākumā notika Rīgā un Mārupē, spēlēja 97 komandas (28+69).

Trešajā posmā tika sasniegts jauns masveidības rekords - Cēsīs, Ikšķilē, Madonā, Ogrē, Saldū un vairākās Rīgas sporta zālēs spēlēja 120 komandas

 

Seko un uzzini pirmais:Austrumeiropas Sieviešu Basketbola Līga Tērbatas 83b, Rīga, LV-1001
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties