01.07.2012. 13:27
Pieredzējušais Nacionālās Basketbol asociācijas (NBA) aizsargs Vinss Kārters panācis vienošanos ar Dalasas "Mavericks" vienību uz nākamo sezonu par 3,1 miljonu ASV dolāru, ziņo darījumam tuvi avoti. Sestdien bija pēdējā diena, kad "Mavs" bija iespēja, vai nu izpirkt Kārtera līgumu vai piedāvāt spēlētājam turpināt sadarbību.

Pirms aizvadītās sezonas Kārters ar 2011. gada NBA čempiovienību parakstīja līgumu uz trim sezonām ar noteikumu, ka līgums uz otro un trešo sezonu nav garantēts, un pirms katras no šīm sezonām ir jāpanāk jauna vienošanās. Pastāv arī iespēja, ka 35 gadus vecais Kārters var tikt iesaistīts kādā "Mavs" maiņas darījumā, lai atbrīvotu līdzekļus un iegūtu, piemēram, Deronu Viljamsu, kas ir Dalasas galvenais mērķis šajā starpsezonā.

Nākamā NBA sezona Kārteram pēc kārtas jau būs 15. līgā. 2011./2012. gada regulārajā sezonā agrāk tik eksplozīvais dankeris "Mavs" pamatsastāvā laukumā devās 40 no 61 mača, kurā piedalījās, vidēji mačā gūstot 10,1 punktu un izcīnot 3,3 atlēkušās bumbas.

No spēles Kārters realizēja 41% no izdarītajiem metieniem, tajā skaitā 36% izdarīto tālmetienu. Pats spēlētājs ir izteicies, ka viņam patīk spēlēt Dalasā un viņš šobrīd nevēlētos mainīt komandu.

Dalasas kluba vadība pašlaik aktīvi meklē pastiprinājumu centra spēlētāja pozīcijā un lūkojas Džoela Przbillas un Hašīma Tabīta virzienā.

Lai arī Brendanam Heivūdam ir līgums ar "Mavs" uz nākamajām trim sezonām, Heivūds, visticamāk, tiks amnestēts, ja Derons Viljamss izlems pievienoties Dalasas vienībai. Cits aizvadītās sezonas "Mavericks" centa spēlētājs Aiens Mahinmi ir kļuvis par neierobežoti brīvo aģentu, tomēr Mahinmi neplāno palikt Dalasā un vēlas mainīt klubu.

Izmantotie resursi:DALLAS sports, Dallas-Fort Worth sports news -...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties