26.08.2015. 22:12
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs šovakar uzvaras vārtus papildlaikā guva Maskavas "Dynamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums.

Harija Vītoliņa vadītais Maskavas „Dynamo”, kuru pārstāv arī Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, savā laukumā ar 4:3 papildlaikā uzvarēja Novosibirskas „Sibir”. Uzvaras vārtus papildlaika 70. sekundē, komandām spēlējot vienādos sastāvos, guva tieši Karsums.

Kopumā Karsums laukumā pavadīja 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā veica divus metienus, uzvarēja vienīgajā iemetienā un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Daugaviņš nospēlēja 15 minūtes un 20 sekundes, izdarīja trīs metienus, uzvarēja visos trīs iemetienos, bloķēja vienu metienu un trešā perioda vidū nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Tikmēr Georgija Pujaca pārstāvētais Ņižņekamskas „Neftekhimik” savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Hantimansijskas „Yugra”, bet Latvijas izlases aizsargs 20 minūšu un 34 sekunžu laikā veica divus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Šovakar maču aizvada arī Vladivostokas „Admiral”, par kuras kapteini iecelts Oskars Bārtulis, izbraukumā spēkojoties ar Bratislavas „Slovan” komandu.

Spēle Rezultāts Rezultatīvākie
Traktor – Avtomobilist 2:1 (p.m.) Francouzs (28/27) - Kovāržs (31/30)
Neftekhimik – Yugra 2:1 J. Grigorenko 2+0 Sudņicins (33/32) - Gelašvili (38/36)
Vityaz – Metallurg (Nk) 2:1 (p.m.) Soloduhins 1+1 Sateri (32/31) - Podjapoļskis (31/30)
Dynamo (M) – Sibir 4:3 (pag.) Karpovs 2+0 Hietanens 1+1 - Ulstrēms 1+1