04.12.2017. 19:18
Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums pirmdien pēc pusotra mēneša ilgas traumas ārstēšanas atgriezās laukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, gūstot vārtus un reizi asistējot partnerim, taču viņa pārstāvētā Maskavas «Dinamo» cieta zaudējumu.

«Dinamo» viesos papildlaikā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) zaudēja Ufas «Salavat Julajev» komandai, ciešot otro neveiksmi pēc kārtas.

Karsums traumas dēļ nebija spēlējis kopš 15.oktobra. Viņa atgriešanās tika gaidīta jau aizvadītās nedēļas nogalē, taču sestdien pret «Soči» komandu viņš vēl nespēlēja.

Atgriešanās notika pirmdien, Karsumam jau mača sākumā gūstot vārtus. Viņš spēles sestajā minūtē pēc Dastina Boida un Mihaila Aņisina piespēlēm atklāja rezultātu. Tiesa, jau pēc 30 sekundēm «Salavat Julajev» atjaunoja neizšķirtu, vārtus gūstot Enveram Ļisinam.

Turpinājumā Tēmu Hartikainens 36.minūtē vadībā izvirzīja Ufas komandu, bet 25 sekundes pirms pamatlaika beigām Andrejs Aleksejevs, kuram asistēja Karsums un Iļja Ņikuļins, spēja atjaunot neizšķirtu.

Papildlaikā veiksme gan bija Ufas komandas pusē, jo uzvaras vārtus iemeta Hartikainens.

Karsums spēlēja 17 minūtes un 44 sekundes, izpildot piecus spēka paņēmienus un uzvarot vienā no pieciem iemetieniem.

Šosezon viņš aizvadījis 23 spēles, izceļoties ar diviem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Latviešu uzbrucējs Maskavas klubu pārstāv jau piekto sezonu.

Maskavas «Dinamo» ar 59 punktiem 40 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009