22.10.2016. 18:17

Mārtiņš Karsums iepriekšējā mačā laukumā pavadīja tikai astoņas minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1, un sekojošajā šodienas spēlē vairs nebija “Dynamo” pieteikumā. Maskavas komanda izvirzījās vadībā jau pirmajā periodā, kad vārtus guva Maksims Karpovs pēc Meta Robinsona piespēles.

Karsums šosezon 20 spēlēs guvis septiņus punktus (4+3), bet “Dynamo” šodien izcīnīja sezonas desmito uzvaru papildlaikā un ar 39 punktiem ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Konferences līderpozīcijas saglabā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā SKA, kas viesos ar 3:2 pēcspēles metienos pieveica “Avangad”. Pēc Ketova un Kovaļčuka vārtiem SKA otro periodu pabeidza ar vadību 2:0, bet “Avangard” jau līdz 50. minūtei paspēja atspēlēties. SKA uzvaru bullīšos nodrošināja Pāvela Dacjuka un Ņikitas Guseva precīzie metieni.

Jāpiemin arī Astanas “Barys” izgāšanās savā laukumā pret Jaroslavļas “Lokomotiv”. Kazahstānas komandai izdevās pirmajai izvirzīties vadībā, bet “Lokomotiv” pamazām pārņēma iniciatīvu un līdz 30. minūtei panāca 4:1. Trešajā periodā “Barys” netika pažēlota un saņēma vēl četras ripas savos vārtos. Katrs pa trim punktiem guva “Lokomotiv” leģionāri Maksīms Tālbots, Petri Kontiola un Brendons Kozuns.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana