20.09.2013. 08:31

«Nekad karjeras laikā vēl nebija noticis, ka pretinieki gūtu vārtus sekundi līdz pamatlaika beigām. Nu ko, lai saka - žēl. Bet spēle bija laba. Skatītājiem vispār ideāla. Redzēt pēdējā sekundē gūtus vārtus - kas gan var būt labāks?» saka Karsums.

«Arī tāda epizode, kad ripa trāpa pa diviem vārtu stabiņiem un atlec laukumā, man gadījās pirmo reizi. Un vispār ar vārtu gūšanu man pagaidām nesokas, lai gan izdevību ir daudz gan man, gan manam trijniekam. Varbūt esam pazaudējuši ožu. Laikam vienkārši jāgūst vārti ar gaļu un tad aizies.»

«Atmiņas par Rīgu man ir labas un vienmēr būs tās labākās, tādēļ pēc mača apslidoju apli un pateicos līdzjutējiem. Atgriezties mājās vienmēr ir patīkami, jo īpaši, pie šiem līdzjutējiem - viņi atkal pierādīja, ka ir vieni no labākajiem pasaulē,» norāda Mārtiņš.

«Vispār jāatzīst, ka «rīdziniekiem» viss ir kārtībā. Kad mums nebija spēļu, es pāris mačus paskatījos. Rīgas «Dinamo» ir labi sagatavojušies sezonai, komanda ir ātra un agresīva. Malači, ko lai vēl piebilst. Man prieks,» atzīst Karsums. «Gatavoties mačam nebija viegli. Jau divas dienas pirms spēles sākās kaut kāda mandrāža. Cita lieta, ka pēc pāris maiņām laukumā tā pārgāja.»

Karsums atzīst, sākumā par pāreju uz Maskavas «Dinamo» esot bijis piesardzīgs. «Bija aptuveni šādas domas: «Kādi nez tur būs puiši, divkārtējie Gagarina kausa ieguvēji, droši vien iedomīgi.» Bet izrādījās, ka visi ir ļoti normāli puiši. Nemaz nevarētu pateikt, ka viņi ir kaut ko vinnējuši. Turklāt Oļegs Znaroks jau pirmajā sapulcē visiem pateica, ka par diviem izcīnītajiem Gagarina kausiem ir jāaizmirst. Un viss, šķiet, ka par to aizmirsām un sākām gatavoties sezonai.»

Jautāts, kādēļ Mārtiņš esot pasmējies, kad Sandis Ozoliņš pret viņu pielietojis spēka paņēmienu, uzbrucējs smaidot atbild: «Vai tad man jāraud? Ozo ir malacis, demonstrē raksturu. Viņš vienmēr ir gatavs cīnīties bez attaisnojumiem par vecumu. Turklāt viņam ir vienalga, kas ir pretī. Lieliski, ka viņš rāda piemēru jaunajiem, kā likt sevi cienīt.»Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties