20.09.2013. 15:22

«Bija smaga pirmssezonas nometne. Sezonu iesākām ar piecām uzvarām pēc kārtas, bet mačā ar Maskavas CSKA nedaudz palaidāmies, kā rezultātā slikti nospēlējām. Ar Rīgas «Dinamo» jau nospēlējām nedaudz labāk. Ceru, ka tupinājums izvērsīsies veiksmīgāks,» sarunā ar žurnālistiem teica Karsums, kuram šī ir pirmā sezona pēdējo divu gadu Gagarina kausa ieguvēju sastāvā.

Lai arī 27 gadus vecais Karsums līdz šim Maskavas komandas rindās guvis tikai vienus vārtus, Oļegs Znaroks ar viņa sniegumu ir ļoti apmierināts, norādot, ka negaida no viņa vārtus katrā mačā. Uzbrucējam komandā ir citas funkcijas, ar kurām Karsums tiek galā teicami.

Ar partneriem sapratne uzlabojas

Visas spēles viņš aizvadījis kopā ar maiņas partneriem Alekseju Cvetkovu un Denisu Kokarevu. Sapratne viņu starpā ir izveidojusies. «Ar katru spēli kļūst arvien labāk un labāk. Katrā spēlē ir momenti, bet kaut kas nedaudz pietrūkst. Jāiemet viena ripa un tad jau aizies.»

Pret Rīgas «Dinamo» Karsumam bija lieliska izdevība gūt savus otros vārtus šosezon, pārspēt Mikaēlu Telkvistu dzimšanas dienā, taču viņa raidītā ripa trāpīja pa vārtu stabu.

Pateicās Rīgas «Dinamo» līdzjutējiem!

Pēc spēles viņš «Arēnā Rīga» apslidoja apli, pateicoties līdzjutējiem, kuru priekšā uzbrucējs aizvadīja trīsarpus sezonas. «Atmiņas šeit ir labas, mājās atgriezties ir forši un Rīgas fani pierādīja, ka viņi ir vieni no labākajiem. Spēlēt šeit nebija viegli. Jau divas dienas pirms mača sāku nervozēt - bija mandrāža.»

Par savu sniegumu Karsums nepārdzīvo, sakot, ka punkti ar laiku krāsies. Svarīgākais ir komandas panākumi.

Pie Maskavas plašumiem viņš jau apradis, bet sākumā nav bijis viegli. «Dzīvoju centrā, viss ir netālu,» teica Karsums.

Znaroks atlasījis cīnītājus

«Mūsu komandā ir liels cīņasspars. Znaroks ir atlasījis spēlētājus, kuri pierāda, ka katrā spēlē cīnās līdz galam, neskatoties uz to, kāds ir rezultāts. Domāju, ka tas arī ir pats galvenais,» pastāstīja latviešu uzbrucējs.

Karsums laukumā allaž pamanāms ar sniegumu divcīņās, spēka spēlē, efektīvi un efektīgi izpildot spēka paņēmienus. Pret saviem bijušajiem cīņu biedriem viņš gan bija salīdzinoši saudzīgs. Viņš nešķiro pretspēlētājus. «Laukumā draugu nav (smejas),» tā Karsums.

Tāpat Karsums paslavēja Rīgas «Dinamo» komandu, kas šo sezonu iesākusi teicami, šobrīd atrodoties trešajā pozīcijā Rietumu konferences kopvērtējumā un ceturtajā vietā visā līgā. «Rīgas «Dinamo» labi sagatavojusies sezonai. Ātra un fiziski spēcīga komanda - nav ko pielikt, atņemt. Man prieks par viņiem.»

Maskavas «Dinamo» viņš iejuties lieliski, komandas biedri uzņēmuši pretimnākoši.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties