05.10.2016. 20:48

Arta Ābola trenētā Toljati ''Lada'' vēl spēles 39. minūtē bija iedzinējos ar 1:3 bet otrās trešdaļas pēdējā minūtē ļoti svarīgus vārtus iemeta Ņikita Filatovs. Trešā perioda otrajā daļā ''Lada'' vēl divi bezatbildes vārti un viesos Jekaterinburgā uzvara ar 4:3.

Kristaps Sotnieks uz ledus pavadīja 22:42 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks komandā, ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku izdarīto metienu. Latvijas vārtsargs Edgars Masaļskis nebija savas komandas pieteikumā.

Divu Latvijas izlases hokejistu cīņā Mārtiņš Karsums un Maskavas ''Dynamo'' ar 2:1 pieveica Artūru Kuldu un Helsinku ''Jokerit''. Karsums spēles 31. minūtē ar gūtiem vārtiem noslēdza Maskavas kluba vairākuma izspēli.

Karsums uz ledus pavadīja 17:59 minūtes, realizēja vienu no diviem izdarītajiem metieniem pa vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās un izpildīja sešus spēka paņēmienus. Kulda spēlēja 16:32 minūtes, izpelnījās divu minūšu sodu, pēc kura vārtus guva Karsums, izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izpildīja trīs spēka paņēmienus.

Citās spēlēs KHL regulārās sezonas ietvaros šovakar Kazaņas ''Ak Bars'' viesos bez problēmām ar 4:0 sagrāva Astanas ''Barys'', bet Ņižņekamskas ''Neftekhimik'' ar 2:0 pieveica Hantimansijskas ''Yugra'' hokejistus.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...