01.01.2014. 14:45
Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums iekļuvis starp Kontinentālās hokeja līgas (KHL) aizvadītā kalendārā gada statistiskajiem līderiem, liecina līgas veiktais apkopojums.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pagājušā kalendārā gada laikā Karsums spēlējis Latvijas klubā Rīgas Dinamo, kā arī līgas pēdējo divu gadu čempionvienībā Maskavas Dinamo, kurai viņš pievienojās pirms šīs sezonas.

Šajā laikā Karsums guvis 12 vārtus vairākumā, kas ir līgas labākais rādītājs. Šajā statistiskajā elementā viņš līdera godu dala ar norvēģi Patriku Tūresenu (Sanktpēterburgas SKA), Danisu Zaripovu (Kazaņas Ak Bars un Magņitogorskas Metallurg, kā arī čehu Janu Bulisu (Čeļabinskas Traktor).

Tāpat latvietis guvis vārtus 40,9% spēļu, kurās izgājis uz ledus. Šajā rādītājā viņš ir nepārspēts līgas līderis.

Karsums savainojuma dēļ izlaidis pēdējās astoņas Maskavas kluba spēles pēc kārtas.

Gada statistiskajā apkopojumā iekļuvis arī Rīgas Dinamo komandas zviedru vārtsargs Mīkaels Telkvists, kurš saskāries ar lielāko pēcspēles metienu skaitu - kopumā 33.

Šajā apkopojumā izcēlies arī KHL spēles pārraugošais latviešu tiesnesis Eduards Odiņš. Viņš kā galvenais tienesis darbojies 70 spēlēs, šī rādītāja līdera godu dalot ar Vjačeslavu Bulanovu.Lady fitness, fitnesa klubs A.Deglava 110, Rīga, LV-1082
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties