22.01.2014. 22:25

• Rīgas «Dinamo» piedzīvo pārliecinošu sakāvi pret «Vitjaz» šodien

Rezultātu 23.minūtē atklāja CSKA spēlētājs Aleksandrs Frolovs, bet izlīdzinājumu Karsums panāca 54.minūtē, kad vārtu priekšā saņēma Maksima Solovjova piespēli.

Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kurā arī ar 2:1 pārāka bija pēdējo divu gadu līgas čempionvienība, izšķirošos vārtus gūstot Leonīdam Komarovam.

Kopā šajā mačā Karsums laukumā pavadīja 16 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā pa vārtiem meta divas reizes, bloķēja vienu pretinieku metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Pēdējās 11 spēlēs latviešu uzbrucējs jau guvis sešus vārtus un izpildījis četras rezultatīvas piespēles.

Nākamajā mačā Maskavas «Dinamo» komanda, ko vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, piektdien uzņems Latvijas vienību Rīgas «Dinamo». Savukārt CSKA ir viena no rīdzinieku sīvākajām konkurentēm kopvērtējumā.

Neveiksmi trešdien cieta vēl viena Rīgas «Dinamo» tiešā konkurente Prāgas «Lev», kas ar 2:5 (0:3, 1:2, 1:0) izbraukumā piekāpās Latvijas speciālista Pētera Skudras trenētajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo» vienībai. Šī bija «Torpedo» komandas astotā uzvara deviņās šī gada spēlēs.

Maskavas «Dinamo» komanda ar 102 punktiem 47 spēlēs joprojām atrodas ne tikai Rietumu konferences, bet arī visas līgas stabilā līderpozīcijā.

«Lev» ar 86 punktiem 47 spēlēs atrodas Rietumu konferences trešajā pozīcijā, CSKA ar 83 punktiem 49 spēlēs pakāpās uz ceturto vietu, tai ar 82 punktiem seko aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ukrainas vienība Doņeckas «Donbass», bet Rīgas «Dinamo» ar 80 punktiem atrodas sestajā pozīcijā, par diviem punktiem apsteidzot Horvātijas komandu Zagrebas «Medveščak».

Tikmēr «Torpedo» komanda ar 83 punktiem pakāpusies uz ceturto vietu Austrumu konferencē.