20.10.2016. 21:21
Latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo» komanda ceturtdien cieta neveiksmi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, izbraukumā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpjoties Jekaterinburgas «Avtomobilist».

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja tikai astoņas minūtes un 17 sekundes, ar rezultativitāti neizceļoties. Latvijas hokejists šajā mačā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Pirmajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Maskavas klubs, kad izcēlās Jakovs Rilovs, taču dažas minūtes vēlāk Aleksejs Simakovs līdzsvaroja rezultātu uz tablo.

Saistītie raksti

Savukārt 31.minūtē mājinieki no Jekaterinburgas jau pārņēma vadību, kad precīzs bija Aleksejs Mihnovs, bet pašā trešā perioda sākumā rezultāts atkal kļuva neizšķirts, kad otro ripu «Avtomobilist» vārtos raidīja Artjoms Podšendjalovs.

Pamatlaikā un pagarinājumā rezultāts vairs nemainījās, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru «Avtomobilist» vienībai sagādāja Petrs Koukals.

Maskavas «Dinamo» klubs cietis jau ceturto zaudējumu pēdējo piecu spēļu laikā.

Citā ceturtdienas mačā pārliecinošu uzvaru guva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā KHL līdervienība Sanktpēterburgas SKA, kas ar 6:0 (0:0, 5:0, 1:0) viesos pieveica vienu no turnīra pastarītēm Novokuzņeckas «Metallurg».

Sanktpēterburgas klubam šī ir jau astotā uzvara pēc kārtas.

SKA sastāvā ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Vadims Šipačovs un Iļja Kovaļčuks, kurš tādējādi guvis savus 100.vārtus KHL.

Tikmēr zaudējumu ceturtdien piedzīvojusi Maskavas CSKA, kas viesos ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Novosibirskas «Sibirj» pārākumu.

Visas KHL un Rietumu konferences līdere ar 59 punktiem 24 spēlēs ir SKA, bet tai ar 54 punktiem 25 mačos seko CSKA. Trešā ar 47 punktiem ir latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kuru vada latvieši Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns. Tikmēr Maskavas «Dinamo» ar 36 punktiem 23 spēlēs konferencē ir sestajā pozīcijā.

Savukārt Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» ar 13 punktiem 22 mačos ir pēdējā Rietumos un visā līgā.

Austrumu konferences vadībā ar 46 punktiem 25 mačos atrodas Kazaņas «Ak Bars», no kuras četrus punktus atpaliek Omskas «Avangard».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]