24.09.2015. 23:24
Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā veica rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai Maskavas «Dinamo», ko trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) savā laukumā pieveikt Čeļabinskas «Traktor» komandu.

Spēles rezultātu devītajā minūtē pēc rezultatīvas Karsuma piespēles atklāja Maksims Karpovs. Otrajā trešdaļā 2:0 panāca Maksims Pestuško. Tiesa, astoņas minūtes vēlāk viesi vienus vārtus atguva.

Tomēr mača priekšpēdējā minūtē ripu tukšos vārtos raidīja un punktu šajā spēlē pielika Deniss Kokarevs, panākot 3:1.

Karsums šajā duelī laukumā pavadīja 18 minūtes un septiņas sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Tāpat Karsums uzvarēja visos trīs iemetienos, kuros piedalījās, kā arī veica trīs spēka paņēmienus.

Šīs sezonas desmit spēlēs Karsums guvis trīs vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Zīmīgi, ka šis bija pirmais «Dinamo» mačs bez cita latvieša Kaspara Daugaviņa sastāvā. Kā zināms, otrdien uzbrucējs oficiāli tika ievietots KHL atteikumu draftā, bet jau ceturtdien pievienojās vienai no līgas vājākajām komandām Habarovskas «Amur».

Tikmēr Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Ņižņekamskas «Ņeftehimik» komanda ceturtdien izbraukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Podoļskas «Vitjaz» vienībai.

Šī Pujacam bija vien ceturtā spēle šosezon. Aizsargs laukumā pavadīja 20 minūtes un 28 sekundes, kā laikā nopelnīja četras soda minūtes un trīs reizes bloķēja pretinieku mesto ripu.

Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas «Dinamo» ar iekrātu 21 punktu 11 mačos ieņem piekto pozīciju, bet līdere ar 28 punktiem 11 dueļos ir Helsinku «Jokerit» no Somijas.

Tikmēr Austrumu konferences līderi ar 28 punktiem 13 mačos ir Omskas «Avangard», bet «Ņeftehimik» ar 20 punktiem 13 dueļos ierindojas sestajā vietā.