17.09.2013. 21:32
Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā šovakar pirmo zaudējumu piedzīvoja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā un uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Dynamo", kas ar 3:6 kapitulēja CSKA.

Sezonas pirmajās piecās spēlēs Gagarina kausa ieguvēji "Dynamo" izcīnīja piecas uzvaras pēc kārtas, pārliecinoši ievadot jaunos sezonu.

Šovakar pretiniekos bija Maskavas CSKA, kas sešās spēlēs bija izcīnījusi četras uzvaras, tiesa, arī katastrofāls zaudējums 1:7 pret KHL debitantiem "Medvescak". Pret Gagarina kausa ieguvējiem "Dynamo" CSKA jau 13.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, bet perioda izskaņā Znaroka padotie samazināja rezultātu līdz minimumam – 2:1.

Otrā perioda sākumā CSKA panāca 3:1, bet trešdaļas izskaņā, pateicoties Alekseja Cvetkova diviem vārtu guvumiem līdzsvaroja rezultātu – 3:3. Trešajā trešdaļā Znaroka padotajiem tomēr neizdevās salauzt CSKA, gluži otrādi – CSKA pēdējās 20 minūtēs guva trīs vārtus un sagādāja Znarokam, Vītoliņam un Karsumam pirmo zaudējumu sezonā – 3:6.

Mārtiņš Karsums laukumā pavadīja 19 minūtes un 11 sekundes, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

Citā spēlē Austrumu konferences līdere Astanas "Barys" ar 5:2 apspēlēja Omskas "Avangard", bet Prāgas "Lev" ar 4:1 sakāva Podoļskas "Vityaz".

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...