16.11.2015. 21:17
Ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē pirmdien izcēlās Maskavas «Dinamo» uzbrucējs Mārtiņš Karsums, ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā viesos palīdzot pieveikt Kaspara Daugaviņa pārstāvēto, Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

29 gadus vecais Karsums precīzi meta trešās trešdaļas pirmajā minūtē, tobrīd panākot neizšķirtu 2:2, kā noslēdzās cīņas pamatlaiks. Spēles uzvarētājs tika noskaidrots «bullīšos», kuros pārāka izrādījās Maskavas vienība. Panākumu «Dinamo» nodrošināja Maksima Pestuško raidījums.

Karsums uz ledus pavadīja 16 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem, lika lietā septiņus spēka paņēmienus un uzvarēja trijos no četriem iemetieniem.

Tikmēr Daugaviņš nospēlēja 12 minūtes un 20 sekundes (nespēlēja papildlaikā), kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem. Trešā perioda izskaņā viņš iedzīvojās savainojumā.

Karsums šosezon aizvadītajās 30 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Daugaviņš 25 spēles guvis septiņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles.

LASI TVNET: Daugaviņš atzīts par KHL nedēļas labāko uzbrucēju

Citā spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku «Jokerit» izbraukumā ar rezultātu 4:2 apspēlēja Hantimansijskas «Jugra» vienību. Latvijas aizsargs nospēlēja 18 minūtes un 57 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem. Viņš nopelnīja arī divas soda minūtes.

Jau ziņots, ka panākumu guva Rīgas «Dinamo» hokejisti, kas Jekaterinburgā ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja vietējo «Avtomobilist».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Jokerit» ieņem otro vietu, «Torpedo» ir ceturtajā vietā, Maskavas «Dinamo» atrodas pozīciju zemāk, bet Rīgas «Dinamo» ir 13. vietā.