12.11.2014. 21:05
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar Harija Vītoliņa vadītā Maskavas „Dynamo” komanda, kurā spēlē arī Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, viesos ar 4:1 pārspēja līgas līderus Sanktpēterburgas SKA hokejistus.

Mārtiņš Karsums ar precīzu metienu izcēlās mača 55. minūtē, kad realizēja skaitlisko vairākumu. Kopumā viņš laukumā pavadīja 16 minūtes un divas sekundes, izdarīja divus metienus, uzvarēja vienā no sešiem iemetieniem un nopelnīja savai komandai vienu vairākumu. Tikmēr Kaspars Daugaviņš nospēlēja 14 minūtes un 52 sekundes, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Otrās trešdaļas sākumā ar minūtes intervālu Konstantīns Gorovikovs un Andrejs Mironovs izvirzīja „Dynamo” vadībā ar 2:0. Perioda vidū Aleksandrs Barabanovs vienus vārtus atspēlēja, tomēr pēc nepilnām četrām minūtēm Aleksandrs Osipovs skaitliskajā vairākumā atjaunoja viesiem divu vārtu pārsvaru. Nepilnas sešas minūtes līdz spēles beigām Karsums vairākumā pielika punktu maskaviešu uzvarai.

Karsums šosezon 24 spēlēs ir guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Daugaviņa rēķinā 27 mačos ir deviņi gūti vārti un desmit rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Pētera Skudras vadītais Ņižņijnovgorodas „Torpedo” savā laukumā ar 0:2 piekāpās Maskavas apgabala „Atlant”, bet Jaroslavļas „Lokomotiv” bez Jāņa Sprukta ierindā izbraukumā ar 2:3 „bullīšos” zaudēja Maskavas CSKA.

Izmantotie resursi:khl.ru