19.11.2014. 20:56
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar uzvaru izcēlies Harija Vītoliņa vadītais Maskavas "Dynamo", kurš pēc neveiksmīga sākuma prata saņemties un pieveikt "Yugra" ar 4:1. Ar rezultativitātes punktiem izcēlās gan Mārtiņš Karsums (vārti), gan Kaspars Daugaviņš (rezultatīva piespēle).

Spēles sākumā "Dynamo", kura iepriekšējā mačā bija cietusi zaudējumu Rīgā, neizskatījās visai spoži, un likumsakarīga bija arī "Yugra" izvirzīšanās vadībā 1:0. Otrā perioda sākumā maskaviešus mazākumā atstāja Daugaviņš, kurš pirms tam nebija izmantojis iespēju pretuzbrukumā, taču pēc mazākuma izciešanas 25. minūtē tomēr izdevās panākt neizšķirtu.

Līdz perioda beigām "Dynamo" bija jau vadībā, bet noslēdzošajā periodā vairākumā tika panākts 3:1. Kaspars Daugaviņš bija izbrīvējis sev vietu tieši vārtu priekšā, sagaidīja ripu un aizslidoja uz vienu pusi, atdodot piespēli uz otru pusi, un Maksimam Pestuško atlika vien trāpīt tukšajā vārtu stūrī. Mājinieki bija pārņēmuši iniciatīvu, un Mārtiņš Karsums izcēlās ar neatlaidību pretinieku zonā. Viņš neļāva pretiniekiem izmest ripu un aktīvi nospēlēja pie vārtiem, raidot tajos vārtsarga atsisto ripu un pieliekot punktu Maskavas uzvarai 4:1.

Daugaviņš laukumā pavadīja 15 ar pusi minūtes, to laikā izdarot divus metienus pa vārtiem. Viņa rēķinā arī divas soda minūtes un viens spēka paņēmiens. Daugaviņš šodien nopelnījis 20. punktu šosezonu (9+11), savukārt Karsumam šodienas vārti bija ceturtie sezonā un septītais punkts (4+3). Karsums nospēlēja gandrīz 14 minūtes, pa vārtiem meta vienreiz un pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Harija Vītoliņa vadītajai komandai līdz ar to izdevies sasniegt sezonā gūto 62 punktu robežu un vismaz uz brīdi pakāpties uz trešo vietu Rietumu konferencē, taču "Jokerit" atpaliek tikai par punktu un tai ir divas spēles rezervē. Sauso uzvaru šodien guvusi Maskavas CSKA, cita "Dynamo" konkurente, kura ar 3:0 pārspēja "Severstal" un nostiprinājās konferences vadībā.